З 1.09 по 07.09 відкрито додатковий набір для здобуття освітнього ступеня бакалавра на контракт !!!

Submitted byGleb Avdeyenko onвт, 29/08/2023 - 13:23

Додатковий набір для здобуття освітнього ступеня бакалавра на контракт

Ще один шанс стати студентом НН ІТС !

На численні прохання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які не встигли вчасно подати документи для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра, КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує додатковий набір за кошти фізичних та / або юридичних осіб в тому числі і в Навчально-науковий інститут телекомунікаційних систем, спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка  (Освітні програми - Інженерія та програмування інфокомунікацій; Інформаційно-комунікаційні технології; Системи електронних комунікацій та Інтернету речей) за мотиваційним листом!   Поспішайте ! Подання заяв триватиме з 01.09 до  07.09 через електронний кабінет вступника.