Склад Вченої Ради ІТС

Номер

ПІБ

Посада

1 ІЛЬЧЕНКО Михайло Юхимович голова Вченої ради, директор ІТС, академік НАН України, професор, д.т.н.
2 УРИВСЬКИЙ Леонід Олександрович заступник голови Вченої ради, завідувач кафедри телекомунікаційних систем, професор, д.т.н.
3 КРАВЧУК Сергій Олександрович заступник директора ІТС, завідувач кафедри телекомунікацій, професор, д.т.н.
4 ПРАВИЛО Валерій Володимирович перший заступник директора ІТС, доцент кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж, к.т.н., доцент
5 ЯВІСЯ Валерій Сергійович доцент кафедри телекомунікацій, к.т.н., доцент
6 КОНОНОВА Ірина Віталіївна заступник директора ІТС, доцент кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж, к.т.н., доцент
7 ГЛОБА Лариса Сергіївна завідувач кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж, професор, д.т.н.
8 СКУЛИШ Марія Анатоліївна заступник директора ІТС з міжнародних зв’язків, професор кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж, д.т.н.
9 РОМАНОВ Олександр Іванович професор кафедри телекомунікацій, професор, д.т.н.
10 ІЛЬНИЦЬКИЙ Анатолій Іванович доцент кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж, к.т.н., доцент
11 МОШИНСЬКА Аліна Валентинівна професор кафедри телекомунікаційних систем, доцент, д.т.н.
12 ЛИСЕНКО Олександр Іванович професор кафедри телекомунікацій, професор, д.т.н.
13 НОВОГРУДСЬКА Ріна Леонідівнаа вчений секретар, доцент кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж, к.т.н., доцент
14 ОСИПЧУК  Сергій Олександрович доцент кафедри телекомунікаційних систем, к.т.н.
15 МІКЛЯЄВ Олег Вячеславович голова профбюро ІТС, заступник директора ІТС
16 ГАНЖА Яна Володимирівна в.о. голови профбюро студентів ІТС,  студент гр.ТС-72
17 БУГЛАК Денис Вікторович голова студентської ради ІТС, студент гр.ТМ-71
18 ЛІСОВСЬКИЙ Костянтин Сергійович студент гр.ТС