Соціологічне експертне опитування

Керівництво КПІ ім. Ігоря Сікорського разом з фахівцями ННЦ ПС “Соціоплюс” періодично проводить соціологічне експертне опитування з метою дослідження якості підготовки випускників.

Результати соціологічних опитуваннь обговорюються на засіданнях кафедр факультетів/інститутів та враховуються під час коригування планування навчального процесу, розробки освітньої програми, навчально-методичних матеріалів, розвитку матеріально-технічної бази.

Пропонуємо Вам як експерту взяти участь в опитуванні та оцінити якість підготовки фахівця-випускника ІТС КПІ  ім. Ігоря Сікорського, що навчався в аспірантурі.

Оберіть, будь ласка, варіант відповіді, до якого Ви найбільш схильні. Ваші відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Анкета оцінки якості підготовки фахівця-випускника ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського, що навчався в аспірантурі

1. РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

2.  РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ АСПІРАНТІВ: