Порядок постановки на військовий облік ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ у 2023 році

Submitted byGleb Avdeyenko onпн, 14/08/2023 - 14:38
КПІ_Військовий облік_2023

Відстрочка від призову для призовників та військовозобов'язаних

🔸 Шановні вступники чоловічої статі! Повідомляємо, що усім призовникам та військовозобов'язаним першокурсникам бакалаврату необхідно заповнити анкету для оформлення особової картки, своєчасного надання довідок про навчання до ТЦК та СП (РВК) та отримання відстрочки від призову на військову службу! Студентам старших курсів анкету заповнювати не потрібно!

🕓 Коли:
   •  10 серпня було опубліковано наказ про зарахування на бюджет, тому вже починайте заповнювати анкету, а студенти-контрактники – з 17 серпня.
   •  І бюджетникам, і контрактникам анкету необхідно заповнити до 31 серпня!

📝 Анкета, яку необхідно заповнити для постановки на військовий облік (тільки для хлопців 1 курсу бакалаврату!)
📋 Порядок постановки на військовий облік студентів ПЕРШОГО курсу бакалаврату у 2023 році

📌 Зауважте, усім студентам першого курсу необхідно отримати довідку Ф-20 особисто і надати до свого ТЦК та СП. Усім студентам старших курсів довідка Ф-20 буде надіслана університетом через «Укрпошту» до ТЦК та СП.

💭 У разі запитань звертайтесь до ВМВ у будні з 9 до 17 за телефоном 204-95-66 / 204-95-69 / 204-82-71; в кабінет 1-01 / 1-23, 31 корпусу; e-mail vmv@kpi.ua або пишіть cюди. Успіхів !