Зміни в складі керівництва НН ІТС

Submitted byGleb Avdeyenko onнд, 02/04/2023 - 01:21

Шановні студенти, викладачі та працівники НН ІТС!

Інформую Вас, що в ІТС здійснено зміни в складі керівництва нашого інституту, а саме:
1.  Розділено виконання функцій наукового керівника і директора. За поданням наукового керівника М.Ю. Ільченка ректором університету М.З. Згуровським виконання обов’язків директора упродовж січня - березня було покладено на доцента Правила Валерія Володимировича, а з квітня – на доцента Авдєєнка Гліба Леонідовича, який раніше був першим заступником директора. Валерій Володимирович Правило в подальшому буде виконувати обов’язки першого заступника директора.
2.  У зв’язку з переходом на іншу роботу І.В. Кононової обов’язки заступника директора з навчально-виховної роботи з квітня покладено на доцента Кравчук Ірину Михайлівну.

Дякую І.В. Кононовій за професійно проведену в попередній період роботу, а новопризначеним керівникам бажаю подальших здобутків у керівній та педагогічній діяльності, спрямованій на успішний розвиток нашого інституту.

Науковий керівник НН ІТС
Михайло ІЛЬЧЕНКО