Випускники НН ІТС - засновники стартап-компаній України

Прикладом випускників-новаторів є ті, що розвивали свої ідеї ще з студентських часів, а на сьогодні їх компанії вже досягли практично світового рівня, про що говорить рейтинг журналу Форбс ТОП-30 стартап компаній України на квітень 2021.

(https://forbes.ua/ru/news/forbes-ukraine-vipustiv-pershiy-reyting-ukrainskikh-startapiv-lidirue-gitlab-sukupna-otsinka-vid-9-mlrd-02042021-1282).

КИРИЛО БІГАЙ

(випускник 2009р., гр. ТМ-31)

Засновник компанії Preply – розробник онлайнової освітньої платформи, що об’єднує  репетиторів та викладачів зі студентами віртуально за допомогою онлайн-зв’язку по всьому світу (глобальний ринок вивчення мов).

ОЛЕКСАНДР КОНОТОПСЬКИЙ

(випускник 2009р., гр. ТМ-31м)

– засновник компанії, що створює найтитулованішу бездротову систему безпеки в Європі, Ajax Systems (охоронні системи).

СЕМЕН КАПЛОУШЕНКО

(випускник 2013р., гр. ТС-71)

один из перших учасників KUNA, перша українська криптовалюта  (криптосервіс).