Зустріч з представником компанії Nokia. Брендова лабораторія 5G

Submitted byGleb Avdeyenko onпт, 26/11/2021 - 01:13
Nokia_5G_Логотип

25.11.2021р відбулась робоча зустріч представників навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем (НН ІТС) КПІ ім. Ігоря Сікорського з генеральним директором ТОВ "Нокіа Солюшнз енд Нетворкс Україна" (Nokia) Євгеном Баличевим.

На цій зустрічі НН ІТС представляли: директор НН ІТС академік НАН України Михайло Ільченко, перший заступник директора  НН ІТС Гліб Авдєєнко, доцент кафедри телекомунікацій НН ІТС Олександр Живков, голова студентської Ради НН ІТС Костянтин Лісовський.

Головна тема зустрічі – обговорення практичної імплементації підписаного в березні цього року Меморандуму про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанією Nokia, який спрямований на підвищення ефективності технічної освіти у сфері телекомунікацій та визначає засади створення новітніх освітніх проєктів за участю студентів і викладачів, а також забезпечення інформаційної підтримки таких проєктів з використанням технології 5G. Сторони обмінялись думками щодо перспектив розвитку технологій 5G в Україні, зокрема в контексті організації приватних мереж LTE та 5G.

У результаті обговорення досягнуто домовленість про розгортання найближчим часом на технічній базі НН ІТС інноваційної  брендової лабораторії 5G, що сприятиме популяризації технології 5G в Україні, проведенню наукових досліджень, розвиткові інформаційної діяльності та професійної підготовки студентів.