Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Головна сторінка
 

АБІТУРІЄНТУ - Дозволяє авторам працювати з форматованим текстом.  АБІТУРІЄНТУ

 

​СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 172: ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА

(ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 17:ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ)

КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорського готує фахівців за двома спеціалізаціями: 


1) МОБІЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ;
2) АПАРАТНО-ПРОГРАМНІ ЗАСОБИ ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ.

ЩО ЦЕ ЗА КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ?

Це інноваційний науково-навчальний підрозділ одного з найпрестижніших і найбільших технічних університетів Європи - Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який третій рік поспіль очолює академічний рейтинг ЮНЕСКО «ТОП-200 Україна». Вже більш ніж 20 років кафедру очолює український вчений в галузі передачі та обробки інформації - академік НАНУ, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій СРСР, УРСР та України в галузі науки і техніки Ільченко Михайло Юхимович.
Тут навчають не тільки на «айтішника», а й на «телекомунікаційника», інтегруючи знання інформаційних та телекомунікаційних технологій, тобто, вчать як обробляти інформацію та як її передавати. Навчають систематично, ретельно підбираючи для кожної спеціалізації кафедри (мобільні телекомунікації та апаратно-програмні засоби електронних комунікацій) свій набір курсів, а кожен курс, в свою чергу, складається з найнеобхідніших дисциплін і тем для успішного оволодіння спеціальністю. На всіх курсах поєднуються теоретичні знання з їх практичною апробацією, та значною науково-дослідною роботою кафедри.

Зазначимо, що знання та вміння фахівця з телекомунікаційних технологій приблизно наполовину - це інформаційні технології (програмування, налаштування, конфігурація, використання телекомунікаційних систем, обладнання, протоколів зв'язку) і наполовину - знання принципів роботи, вміння проектувати телекомунікаційне обладнання, пристрої та системи. При цьому основними галузями телекомунікацій на сьогоднішній день є: Інтернет, мобільний зв'язок, мережі передачі даних (безпроводові, оптоволоконні і т.д.), супутникові системи зв'язку, цифрове і аналогове телебачення, телефонний зв'язок, електронний банкінг.

Переваги навчання на кафедрі Телекомуніка​цій - це:
  • багаторівнева підготовка фахівців (бакалавр, магістр, освітньо-науковий);
  • широкий спектр курсів і напрямків;
  • авторські курси кращих викладачів-практиків;
  • тестування і сертифікація;
  • більше 20 українських і закордонних компаній-партнерів;
  • сучасне обладнання навчальних аудиторій.

ХТО ТУТ ВИКЛАДАЄ?

Ми, викладачі-науковці, професіонали в різних областях інформаційних та телекомунікаційних технологій: програмісти, тестувальники, адміністратори, системні аналітики, розробники та експлуатаційники телекомунікаційного обладнання та систем, серед яких: 8 професорів, 5 доцентів, 5 старших викладачів, 8 асистентів, 8 лауреатів Державних премій в галузінауки і техніки.Викладачі кафедри 
  Ми працюємо над значними і цікавими проектами, поєднуючи працю в відомих інформаційно-телекомунікаційних компаніях України, операторів мобільного зв’язку, проектних організаціях.
  Ми приходимо сюди, щоб ділитися своїми знаннями та своїм досвідом, щоб розповісти Вам про найсучасніші технології в світі інформаційних та телекомунікаційних технологій, про те, чого Ви не прочитаєте в підручниках і не вивчите самостійно.
  Ми орієнтовані на високі результати наших випускників, тому програми дисциплін складені на базі актуальних знань і технологій.
  Ми розповімо Вам, як ми робимо інформаційний світ досконаліше, і навчимо Вас тому, як це робити.

НАВІЩО ЦЕ ВАМ?

Сфера інформаційних та телекомунікаційних технологій не тільки найбільш необхідна в сучасному світі (та й добре оплачувана!), а й сама по собі є Майбутнім. Як відомо, світом править Інформація, а це говорить про те, що необхідно знати як її отримувати, обробляти і передавати ? просто необхідне вміння для сучасної людини. Бути на гребені хвилі передових технологій, створювати нові системи, управляти складними пристроями, створювати віртуальні світи із штучним інтелектом - це доля фахівця нашої сфери інфокомунікацій. Це – Ваш шлях у майбутнє, який з нашою допомогою стане реальним.
t_9.jpg 
t_10.jpg 

ЯК ЦЕ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ?

У спеціально обладнаних аудиторіях, оснащених сучасними комп'ютерами, ліцензійним програмним забезпеченням, найсучаснішим телекомунікаційним обладнанням відомих світових брендів Ви будете слухати лекції, обговорювати цікаві теми, виконувати велику кількість практичних завдань, створювати власні проекти, які потім не соромно буде показати Вашому майбутньому роботодавцю.
Студенти мають можливість навчатися за програмою подвійної магістратури з отриманням відповідного диплома за кордоном. Також в перервах між заняттями в нас вирує те, що називають «студентське життя»!
t_8.jpg 
t_12.jpg 
t_11.jpg 

ЩО З ЦЬОГО ВИЙДЕ?

ісля проходження навчання за обраною спеціалізацією з Вас вийде фахівець, який без зусиль зможе знайти роботу в сфері інфотелекомунікацій. Наші Випускники працюють на інженерних та управлінських посадах провідних підприємств, організацій та їх представництв: в сфері електроніки, телекомунікацій, програмного забезпечення і інформаційних технологій. Зокрема, Alcatel-Lucent, Nokia Corporation, Lifecell (Астеліт), Vodafone (МТС), Укртелеком, Київстар та інш. Ось тільки вакансій на ринку праці в сфері інфокомунікацій набагато більше ніж претендентів, так що вибирати де працювати тепер будете ВИ!

Вчіться, і знання зроблять вас вільними!
 
 
 

 Шукайте нас в соціальних мережах

 
vk.png
 

Кафедра - контакти - Дозволяє авторам працювати з форматованим текстом.  Кафедра - контакти

 
Адреса:
м. Київ, пров. Індустріальний 2, корп.№30 "Інститут телекомунікаційних систем", ауд. 409
Контактні телефони:

тел. 204-81-97 Петрова Валентина Миколаївна (секретар кафедри)

Електронна пошта:
e-mail its_tk@ukr.net

 

Новини кафедри  Новини кафедри

 
  
  

У цьому семестрі буде лише одна атестація з 24 квітня по 29 квітня 

По дисциплінам які читають раз на два тижні атестація почнеться 17 квітня​
Вкладення:
Дата: 15.04.2017
  

Зараз ми знаходимось в пошуці молодих спеціалістів на одну із відкритих позицій для проекту BICS (Network Documentation Team Assistant).

Можливо наша пропозиція стане в нагоді випускникам, які знаходяться в пошуці першої роботи.

Опис вакансії прикріпляю до листа. Основні моменти, на які ми акцентуємо увагу при відборі – телекомунікаційна освіта, гарна розмовна і письмова англійська,  доступність для закордонних відряджень.

BICS_Network Documentation Team Assistant.docxBICS_Network Documentation Team Assistant.docx

Вкладення:
Дата: 08.03.2017
  

​Шановні студенти і викладачі!

Нагадуємо, що з 28 листопада по 2 грудня відбудеться 2-га атестація.

Бажаємо студентам успіхів, викладачам - надхнення.

Вкладення:
Дата: 27.11.2016
  
УДЦР.jpg

25 травня
студенти кафедр телекомунікацій та телекомунікаційних систем ІТС НТУУ «КПІ» у супроводі професора Наритника Т.М. відвідали  Державне підприємство "Український Державний Центр Радіочастот" (УДЦР).
УДЦР створений 1934 року для здійснення наступних видів діяльності:
•    присвоєння радіочастот, призначення позивних сигналів радіоелектронним засобам, видача дозволів на експлуатацію;
•    ведення реєстру присвоєнь радіочастот;
•    здійснення заходів щодо виявлення та усунення дії джерел радіозавад;
•    підготовка висновків для прийняття Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, відповідних рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України;
•  підготовка висновків на безпосереднє замовлення для Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для телерадіомовлення;
•    видача дозволів на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв;
•    інші види діяльності, пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України і передбачені статутом УДЦР.
УДЦР за дорученням голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, бере участь у здійсненні державного нагляду за дотриманням законодавства про радіочастотний ресурс України, виконує функцію міжнародного захисту, координації радіочастот та бере участь у роботі Міжнародного союзу електрозв’язку.
Протягом екскурсії студенти були ознайомлені з основами роботи і основними завданнями департаментів радіослужби, радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, радіочастотного моніторингу та забезпечення автоматичної системи радіочастотного моніторингу. У кожному департаменті була підготовлена презентація про специфіку роботи окремих відділів і були показані наглядні приклади та результати цієї роботи. Уся інформація була подана дуже доступно і цікаво, тому всі студенти слухали із захопленням та залишились задоволеними екскурсією.
УДЦР_2.jpgУДЦР_3.jpg
Перевірка параметрів та характеристик мобільного телефону у відділі радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв.
 УДЦР_4.jpg
Пояснення щодо процедури присвоєння та моніторингу радіочастот
УДЦР_5.jpg 
Лабораторія для перевірки дотримання допустимих норм потужності випромінювання радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв.

Від імені студентів 3-го курсу Інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України «КПІ» професором Наритником Т.М. була виражена глибока вдячність генеральному директору Державного підприємства "Український Державний Центр Радіочастот" Корсуну В.І., а також    співробітникам Українського  державного центру радіочастот: Скриніку М.М., Чернишову О.Є., Василенку С.В., Бунію Д.Р. за проведене 25.05.2016 року  на високому професійному рівні практичне заняття з навчальної дисципліни «Телекомунікаційні безпроводові системи». 
 
 

Вкладення:
Дата: 12.07.2016
1 - 4Далі
 

Події КПІ ім. Ігоря Сікорського - Відображається як RSS-канал.  Події КПІ ім. Ігоря Сікорського

 
Отримання даних