Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
 

 Вступникам

 
Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)
Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)
Вступ на 5 курс
Офіційні документи
Контакти відбіркової комісії ІТС
F.A.Q.

Галузь знань 17:Електроніка та телекомунікації
Спеціальність 172: ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА

Шановний вступнику!

ми раді, що Ви зацікавлені в отриманні якісної вищої освіти на базі кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікор​ського. Обравши нашу кафедру телекомунікацій, Ви обираєте собі перспективне та цікаве майбутнє, оскільки:

телекомунікації - одна із найбільш затребуваних людством послуг в сучасному інформаційному суспільстві;

знання та вміння фахівця з телекомунікаційних технологій приблизно наполовину - це інформаційні технології (програмування, налаштування, конфігурація, використання телекомунікаційних систем, обладнання, протоколів зв'язку) і наполовину - знання принципів роботи, вміння проектувати телекомунікаційне обладнання, пристрої та системи. При цьому основними галузями телекомунікацій на сьогоднішній день є: Інтернет, мобільний зв'язок, мережі передачі даних (безпроводові, оптоволоконні і т.д.), супутникові системи зв'язку, цифрове і аналогове телебачення, телефонний зв'язок, електронний банкінг.

Кафедра телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського в межах спеціальності «телекомунікації та радіотехніка» готує фахівців за освітньою програмою:

ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ.

Кафедра телекомунікацій готує фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, магістра та доктора філософії, причому, студенти кафедри телекомунікацій мають можливість навчатися за програмою подвійної магістратури з отриманням відповідного диплома.

​​​​​​​