Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

Швидкий запуск

Ескурсія студентів до Державного підприємства "Український Державний Центр Радіочастот"
УДЦР.jpg

25 травня
студенти кафедр телекомунікацій та телекомунікаційних систем ІТС НТУУ «КПІ» у супроводі професора Наритника Т.М. відвідали  Державне підприємство "Український Державний Центр Радіочастот" (УДЦР).
УДЦР створений 1934 року для здійснення наступних видів діяльності:
•    присвоєння радіочастот, призначення позивних сигналів радіоелектронним засобам, видача дозволів на експлуатацію;
•    ведення реєстру присвоєнь радіочастот;
•    здійснення заходів щодо виявлення та усунення дії джерел радіозавад;
•    підготовка висновків для прийняття Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, відповідних рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України;
•  підготовка висновків на безпосереднє замовлення для Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для телерадіомовлення;
•    видача дозволів на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв;
•    інші види діяльності, пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України і передбачені статутом УДЦР.
УДЦР за дорученням голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, бере участь у здійсненні державного нагляду за дотриманням законодавства про радіочастотний ресурс України, виконує функцію міжнародного захисту, координації радіочастот та бере участь у роботі Міжнародного союзу електрозв’язку.
Протягом екскурсії студенти були ознайомлені з основами роботи і основними завданнями департаментів радіослужби, радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, радіочастотного моніторингу та забезпечення автоматичної системи радіочастотного моніторингу. У кожному департаменті була підготовлена презентація про специфіку роботи окремих відділів і були показані наглядні приклади та результати цієї роботи. Уся інформація була подана дуже доступно і цікаво, тому всі студенти слухали із захопленням та залишились задоволеними екскурсією.
УДЦР_2.jpgУДЦР_3.jpg
Перевірка параметрів та характеристик мобільного телефону у відділі радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв.
 УДЦР_4.jpg
Пояснення щодо процедури присвоєння та моніторингу радіочастот
УДЦР_5.jpg 
Лабораторія для перевірки дотримання допустимих норм потужності випромінювання радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв.

Від імені студентів 3-го курсу Інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України «КПІ» професором Наритником Т.М. була виражена глибока вдячність генеральному директору Державного підприємства "Український Державний Центр Радіочастот" Корсуну В.І., а також    співробітникам Українського  державного центру радіочастот: Скриніку М.М., Чернишову О.Є., Василенку С.В., Бунію Д.Р. за проведене 25.05.2016 року  на високому професійному рівні практичне заняття з навчальної дисципліни «Телекомунікаційні безпроводові системи». 
 
 

Створено 12.07.2016 17:46
Змінено 03.01.2018 11:18
Коментарі
Ваше ім'я
Прекрасно! Не можна не гордитись студентами Інституту телекомунікацій і величчю Державного підприємства "Український Державний Центр Радіочастот" на чолі з генеральним директором Корсуном В.І.
19.07.2016 15:50

Ми про Вас знаємо мало! Увійдіть або впишіть своє ім'я:
Скільки буде 7+15
Ctrl+Enter - відправити, Enter - новий рядок