Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

Швидкий запуск

Заголовок

Нові дисципліни

Опис

На кафедрі Телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем започаткувався  цикл дисциплін з тестування програмного забезпечення та бізнес-аналізу в інформаційних технологіях за участю провідних експертів компанії Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна).

Курс навчальної дисципліни з тестування ПЗ дає студентам загальні поняття про тестування та його фундаментальні концепції, знайомить з видами і методами тестування, а також з основним інструментарієм і артефактами тестування. Крім цього, розглядаються особливості розробки програмного забезпечення в сфері телекомунікацій. Протягом циклу лабораторних робіт студенти отримують практичні навички роботи щодо аналізу програмного забезпечення та вимог до нього з метою покриття тестами з максимальною ефективністю, створення тестових сценаріїв, тестування ПЗ різних типів, оцінки якості протестованого ПЗ, а також праці в команді.

До змісту навчальної дисципліни з бізнес-аналізу відносяться теми, що охоплюють питання сутності, ролі та методологічних основ аналізу. Детально розглядаються етапи життєвого циклу програмного забезпечення, а також вивчаються особливості роботи аналітика в телекомунікаційній сфері. На практичних заняттях студенти отримують навички практичного використання основ бізнес-аналізу у сфері телекомунікацій, а саме:

Види вимог.
Техніки виявлення вимог.
Документування вимог.
Моделювання. IDEF, ER, Class Diagram, Use Case, Activity, BPMN, Sequence, State Machine.
Створення прототипів інтерфейсу.
Опис вимог до інтеграції.
Дерево рішень та створення бізнес кейсу.
1.jpg

Вкладення

Створено о 28.04.2018 6:46 користувачем Тетяна О. Прищепа
Останні зміни внесено о 28.04.2018 6:58. Автор: Тетяна О. Прищепа