Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
  
Опис
  

Шановні студенти 1-го курсу (МАГІСТР). Ми раді, що Ви не змінюєте традиціям і залишилися в Нашому дружньому колективі Інституту телекомунікаційних систем.

Наказ - групи_ ІТС 2018_5 курс.docНаказ 2647-с від 27.08.2018р.doc

  

​Шановні студенти 1-го курсу. Ми раді Вас вітати в дружньому колективі Інституту телекомунікаційних систем.

Наказ - групи_ІТС 1_2018_20_08.pdfНаказ 2531-с від 20.08.2018.pdf

Список з посел_ІТС.xlsСписок з поселення ІТС.xls

  

Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна) – одна із найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні, міжнародний постачальник послуг у сферах дослідження та розробки ПЗ, управління прикладними програмами, операційної діяльності в ІТ та інформаційної безпеки. Інфопульс є інтегрованим партнером для задоволення всіх потреб в ІТ-рішеннях – від підтримки до розробки продукту, від простого дослідження до складного консультування.

Технології:

Java, Scala, C, C++, C#, .NET / .NET Core; Android, iOS (Objective-C, Swift), Xamarin, Ionic, Cordova, NativeScript; SQL, T-SQL, PL/SQL, NoSQL; Erlang, Python, VB, VB.NET, COBOL, Modula 2, APL, PowerBuilder, Centura, Delphi, HTML5, CSS, jQuery, AJAX, XML, XSL; Angular, React, Node.js, D3.js, Redux, Flux, JavaScript, VBScript, CS-Script, PHP, Ruby on Rails, Perl, Shell scripting & PowerShell, and others.

Сервіси:

Software Engineering, Infrastructure Management,       SAP Solutions and Services, Microsoft Solutions and Services, Application Packaging and Virtualization, Information Security Services, Telecom Operations and Customer Service

Посилання на соцмережі:

Facebook: https://www.facebook.com/Infopulse/

Facebook: https://www.facebook.com/InfopulseGlobal/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/8642/

YouTube: https://www.youtube.com/user/InfopulseUkraine

Instagram: https://www.instagram.com/infopulse/​

  

На кафедрі Телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем започаткувався  цикл дисциплін з тестування програмного забезпечення та бізнес-аналізу в інформаційних технологіях за участю провідних експертів компанії Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна).

Курс навчальної дисципліни з тестування ПЗ дає студентам загальні поняття про тестування та його фундаментальні концепції, знайомить з видами і методами тестування, а також з основним інструментарієм і артефактами тестування. Крім цього, розглядаються особливості розробки програмного забезпечення в сфері телекомунікацій. Протягом циклу лабораторних робіт студенти отримують практичні навички роботи щодо аналізу програмного забезпечення та вимог до нього з метою покриття тестами з максимальною ефективністю, створення тестових сценаріїв, тестування ПЗ різних типів, оцінки якості протестованого ПЗ, а також праці в команді.

До змісту навчальної дисципліни з бізнес-аналізу відносяться теми, що охоплюють питання сутності, ролі та методологічних основ аналізу. Детально розглядаються етапи життєвого циклу програмного забезпечення, а також вивчаються особливості роботи аналітика в телекомунікаційній сфері. На практичних заняттях студенти отримують навички практичного використання основ бізнес-аналізу у сфері телекомунікацій, а саме:

Види вимог.
Техніки виявлення вимог.
Документування вимог.
Моделювання. IDEF, ER, Class Diagram, Use Case, Activity, BPMN, Sequence, State Machine.
Створення прототипів інтерфейсу.
Опис вимог до інтеграції.
Дерево рішень та створення бізнес кейсу.
1.jpg

  

З 19.03.18 по 30.03.18 - 1-а атестація.​