Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
  
  

На черговому засіданні кафедри 07.02.2019 року було обговорено питання стосовно розвитку міжнародного співробітництва, в рамках якого, за результатами багаторічної сумісної наукової співпраці д.фіз.-мат. н. Спаравало М.К. із КПІ Ім. Ігоря Сікорського, доктором технічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки, професором кафедри Лисенком Олександром Івановичем запропоновано та підтримано колективом кафедри рішення про присвоєння доктору фізико-математичних наук Спаравало Мирославу Костовичу (Нью-Йорк, США) звання „Почесний професор кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Також було обговорено питання і прийнято рішення про приєднання до міжнародного проекту „Синтез” (Україна-Польща) з метою детального, поглибленого інформування наукової спільноти про новітні наукові досягнення співробітників кафедри та розвитку співробітництва у формі виконання сумісних наукових проектів.
  
   ​З 17.12 по 20.12 2018 року на кафедрі телекомунікацій відбулися захисти магістерських дисертацій. 

   Усі представлені роботи присвячені актуальним темам та виконані на високому рівні. Студенти блискуче захистили результати своїх досліджень та впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії.
   Ознайомитися з роботами можна за посиланням: Випускні роботи студентів​
48383979_2234597456619561_3288138300807708672_n.jpg48954519_2234598509952789_4607774544466280448_n.jpg48406992_2010652422382490_2471280077099237376_n.jpg
Вітаємо наших випускників з чудовим захистом і бажаємо подальших успіхів.

  

Шановні студенти 1-го курсу (МАГІСТР). Ми раді, що Ви не змінюєте традиціям і залишилися в Нашому дружньому колективі Інституту телекомунікаційних систем.

Наказ - групи_ ІТС 2018_5 курс.docНаказ 2647-с від 27.08.2018р.doc

  

​Шановні студенти 1-го курсу. Ми раді Вас вітати в дружньому колективі Інституту телекомунікаційних систем.

Наказ - групи_ІТС 1_2018_20_08.pdfНаказ 2531-с від 20.08.2018.pdf

Список з посел_ІТС.xlsСписок з поселення ІТС.xls

  

Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна) – одна із найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні, міжнародний постачальник послуг у сферах дослідження та розробки ПЗ, управління прикладними програмами, операційної діяльності в ІТ та інформаційної безпеки. Інфопульс є інтегрованим партнером для задоволення всіх потреб в ІТ-рішеннях – від підтримки до розробки продукту, від простого дослідження до складного консультування.

Технології:

Java, Scala, C, C++, C#, .NET / .NET Core; Android, iOS (Objective-C, Swift), Xamarin, Ionic, Cordova, NativeScript; SQL, T-SQL, PL/SQL, NoSQL; Erlang, Python, VB, VB.NET, COBOL, Modula 2, APL, PowerBuilder, Centura, Delphi, HTML5, CSS, jQuery, AJAX, XML, XSL; Angular, React, Node.js, D3.js, Redux, Flux, JavaScript, VBScript, CS-Script, PHP, Ruby on Rails, Perl, Shell scripting & PowerShell, and others.

Сервіси:

Software Engineering, Infrastructure Management,       SAP Solutions and Services, Microsoft Solutions and Services, Application Packaging and Virtualization, Information Security Services, Telecom Operations and Customer Service

Посилання на соцмережі:

Facebook: https://www.facebook.com/Infopulse/

Facebook: https://www.facebook.com/InfopulseGlobal/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/8642/

YouTube: https://www.youtube.com/user/InfopulseUkraine

Instagram: https://www.instagram.com/infopulse/​

  

На кафедрі Телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем започаткувався  цикл дисциплін з тестування програмного забезпечення та бізнес-аналізу в інформаційних технологіях за участю провідних експертів компанії Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна).

Курс навчальної дисципліни з тестування ПЗ дає студентам загальні поняття про тестування та його фундаментальні концепції, знайомить з видами і методами тестування, а також з основним інструментарієм і артефактами тестування. Крім цього, розглядаються особливості розробки програмного забезпечення в сфері телекомунікацій. Протягом циклу лабораторних робіт студенти отримують практичні навички роботи щодо аналізу програмного забезпечення та вимог до нього з метою покриття тестами з максимальною ефективністю, створення тестових сценаріїв, тестування ПЗ різних типів, оцінки якості протестованого ПЗ, а також праці в команді.

До змісту навчальної дисципліни з бізнес-аналізу відносяться теми, що охоплюють питання сутності, ролі та методологічних основ аналізу. Детально розглядаються етапи життєвого циклу програмного забезпечення, а також вивчаються особливості роботи аналітика в телекомунікаційній сфері. На практичних заняттях студенти отримують навички практичного використання основ бізнес-аналізу у сфері телекомунікацій, а саме:

Види вимог.
Техніки виявлення вимог.
Документування вимог.
Моделювання. IDEF, ER, Class Diagram, Use Case, Activity, BPMN, Sequence, State Machine.
Створення прототипів інтерфейсу.
Опис вимог до інтеграції.
Дерево рішень та створення бізнес кейсу.
1.jpg