ITM_history.png

44444444444444.jpg
                                 888888888888.jpg
                                 2011.jpg

В НТУУ “КПІ” напрям підготовки “Телекомунікації” був затверджений після створення в 2002р. кафедри Телекомунікаційних систем та мереж (ТСМ), яку очолила професор, д.т.н. Глоба Л.С., яка на той час вже була відомим науково-педагогічним фахівцем в галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій. На потребу необхідності навчання студентів в напрямку "Телекомунікації" інформаційним технологіям в 2004 році на базі кафедри ТСМ була створена кафедра Інформаційно-телекомунікаційних мереж (ІТМ) в Інституті телекомунікаційних систем НТУУ "КПІ". Результати роботи кафедри зі спеціальності “Інформаційні мережі зв’язку” дали підставу для отримання ліцензії та сертифікату про акредитацію (Серія НД-ІV №112361 від 30.06.2005р.) Міністерства освіти та науки України на право навчання та видачу дипломів студентам-випускникам з цієї спеціальності, що засвідчило про високий рівень організації навчання студентів та їх рівень знань. За ці роки вона підготувала сотні молодих інженерів широкого профілю, які на сьогодні працюють в провідних компаніях та організаціях інформаційно-телекомунікаційного профілю інженерами електрозв'язку, інженерами з експлуатації обладнання електрозв'язку, інженерами з керування й обслуговування систем, інженерами-дослідниками, інженерами з організації виробничих процесів електрозв'язку, системними адміністраторами мереж електрозв'язку і тощо.

Foto_mag.png Logo.png
111111111111111111111111111111111.jpg
 З 2005р. кафедра ІТМ приймає участь в проекті з Технічним університетом м. Дрезден (Німеччина) по обміну студентами та розбудові спільної магістерської підготовки студентів з метою отримання подвійного диплому про закінчення двох навчальних закладів.

Intel_logo.gif
У жовтні 2005р. на базі Інституту телекомунікаційних систем та компанії "Intel" створено сумісний проект "Центр компетенції Інтел".

Студенти кафедри в 2007-2008 навчальному році вибороли звання найкращої групи ІТС:
Best_group.png

Студенти кафедри ставали студентами року ІТС:

Student_2006.png 2006р. - ст. Курдеча В.В Student_2007.png 2007р. - ст. Кот Т.
     Student_2008.jpg2008р. - ст.Ермакова К       Student_2010.png2010р. - ст. Осипчук С.

Студенти кафедри у 2012 році були  удостоєні ректорської стипендії.

Онисько.pngОнисько Андрій(гр..ТІ-81, науковий керівник бакалаврського проекту – к.т.н., М.О. Алексеєв). Напрямок дипломного проекту - методи розробки програмного забезпечення. У 2010 році відвідав у складі делегації від ІТС  Дрезденський університет. Займався науковою роботою на кафедрі ІТМ (ІТС), брав участь в проекті по розробці автоматизованої системи обліку. Активіст, з 2009 по 2011 рік очолював  студентську Раду гуртожитку №12. Відмінник. Хобі - гірський туризм, катання на роликах.

Приходько.jpgПриходько Ольга (гр. ТІ-71М, науковий керівник магістерської дисертації – д.т.н., проф. А.Ю.Пилипенко). У 2011 р. з оцінкою "відмінно" захистила бакалаврську роботу. Староста академічної групи. Захоплюється математичним аналізом. У 2010 році відвідала в складі делегації від ІТС  Дрезденський університет. Дуже розумна та різностороннє обдарована дівчина. Хобі – танці, кулінарія та вишивка, її роботи були відзначені на конкурсах студмістечка. Активно приймає участь в житті факультету.

Наші викладачі вдало поєднують викладацьку діяльність з науковою працею, вони неодноразово отримували звання викладача-дослідника та молодого викладача – дослідника:
Diplom_research.jpg

2006: